У квітні будуть повністю завершені перерахунки військових пенсій

 Поділитися

Поділитися в

Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких колишні військовослужбовці проходили службу (Міноборони, МВС та інші) – пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду.

Про це повідомляється на сайті Конотопської РДА,

Станом на 4 квітня до головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області надійшло майже 93% (у цілому по Україні – 87%) довідок від загальної кількості зазначених в списках осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.

У березні поточного року за наданими довідками проведено перерахунок та забезпечено виплату пенсій понад 5 тис. пенсіонерам (по Україні – понад 106 тис. пенсіонерам) на 23,02 млн. грн. (виплата за січень – березень 2018 року). У подальшому ці пенсіонери будуть отримувати підвищені пенсії.

Близько 9,3 тис. пенсіонерів уже включено як в основну, так і в додаткову відомості на виплату пенсій у квітні на суму 19,16 млн. грн.

Усі перерахунки пенсій військовим пенсіонерам буде завершено протягом квітня.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Кабінет Міністрів ухвалив постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблено Міністерством соціальної політики на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА.

Документ передбачає поетапне підвищення пенсій представникам силових органів, починаючи з 1 січня 2018 року. Процедура перегляду пенсій розпочалась 1 березня 2018 року.

На першому етапі, з 1 січня цього року, пенсії підвищаться в середньому на 1500 грн. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть не менше ніж на 750 грн. І з 1 січня 2020 року – ще не менше ніж на 750 грн. Таким чином, за два роки військові пенсії зростуть щонайменше удвічі. До перерахунку середня пенсія військових складала 2696,93 грн.

При перерахунку пенсій також враховано вимоги Закону «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій осіб» у частині перерахунку пенсій колишнім працівникам МВС відповідно до Закону «Про Національну поліцію України». Пенсії їм буде перераховано з 1 січня 2016 року з розстрочкою виплати коштів за попередній період.

Тобто з 1 січня 2018 року вони будуть отримувати нові пенсії, а сума за попередній період їм буде виплачуватись, починаючи з 1 січня 2019 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: