У Конотопському виправному центрі з’явилась деревообробна машина + ФОТО

Суспільство | 16:07, 1.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському виправному центрі управління ДПтС України в Сумській області (№ 130) освоїли новий вид продукції. Як повідомляє прес-служба ДПтС, у січні коштом інвесторів на підприємство установи було придбано деревоподрібнюючу машину DP 660 Т.

Машина призначена для подрібнення відходів деревооброблення (рейок, обаполу, гілокабо крон) на технологічну чи паливну тріску, яку можна використовувати для опалення приміщень у твердопаливних котлах.

Налагодження масового виробництва щепи, як повідомляють у виправному центрі, дасть змогу створити нові робочі місця на підприємстві установи та залучити до роботи більше засуджених.

Перший запуск деревообробної машини відбувся 28 січня у присутності заступника начальника управління з виробництва Валерія Скрипки та керівництва установи і викликав у присутніх прилив оптимізму та ентузіазму до подальшої роботи. Адже за кілька секунд з двох невеликих колод утворилось кілька кілограмів тріски.

Як повідомив директор підприємства установи Віталій Романов, на сьогодні підприємство вже має замовлення на 73 тонни щепи, що в перерахунку на грошові кошти дорівнює 50 тисяч гривень.01

03

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: