У Конотопському районі відсутня заборгованість по заробітній платі

Суспільство, Фінанси | 10:23, 28.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це, як повідомляє Конотопська РДА, говорили на черговому засіданні Конотопської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Представники Державної фіскальної служби, Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду, управління статистики у Конотопському районі та структурні підрозділи Конотопської РДА розглянули питання про стан виплати заробітної плати та погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Конотопське управління Пенсійного фонду та стан погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

Фахівці відділу праці Управління соціального захисту населення  повідомили, про те, що за даними моніторингу станом на 01.09.2018 року заборгованість з виплати заробітної плати відсутня.

Спеціалістами Державної фіскальної служби був проведений аналіз суб’єктів підприємницької діяльності,  які зменшили суму  боргу зі сплати єдиного соціального внеску  (або частково) протягом  серпня місяця 2018 року, а присутні на засіданні два суб’єкти господарювання зобов’язалися частково погасити таку заборгованість протягом вересня місяця.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила на подальшій співпраці щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати у майбутньому та вжиття роботодавцями дієвих заходів стосовно зменшення боргів до Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду та  Державної фіскальної служби.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: