У Конотопському районі стартували жнива

Суспільство | 08:10, 19.07.2016
 Поділитися

Поділитися в

Аграрії району зібрали 18,4 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових з понад 3,8 тисяч га (що становить 16% до прогнозних площ збирання), – повідомляється на сайті КРА.

Як зазначила заступник начальника – начальник відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Марія ПЛАВКО, середня урожайність посівів становить 47,8 ц/га, що вище середньодержавного показника (середня по Україні – 34,8 ц/га).

Озима пшениця зібрана на 3,7 тис. га ( 22% до загальної), за врожайності 48,7 ц/га намолочено її зерна 18 тис. тонн. Зібрано горох на площі 110 га (69% прогнозу) з врожайністю 20,2 ц/га та озимий ячмінь на всій площі 33 га з врожайністю 37 ц/га. До збирання залишається площа 19,7 тис. га, що була засіяна ранніми зерновими та зернобобовими культурами. «Цьогоріч аграрії Конотопщини мають всі підстави сподіватися на добрий врожай згаданих культур», прокоментувала Марія ПЛАВКО.

Наразі темпи збиральних робіт втрачаються у зв’язку з дощовою погодою. За сприятливої сонячної погоди зернозбиральна кампанія набере своїх обертів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: