У Конотопському районі найвищий відсоток за використання земельних часток паїв

Суспільство | 12:53, 17.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про результати моніторингу дотримання умов договорів оренди земельних часток повідомив під час апаратної наради директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Маслак.
Про це повідомляє офіційний сайт Конотопської РДА 
За словами посадовця, на сьогодні за даними Головного управління Держгеокадастру в Сумській області, понад 220 тисяч фізичних осіб мають договори оренди земельних часток на площу понад 720 тисяч га. Станом на 1 жовтня цього року рівень орендної плати за використання цих земельних ділянок складає 9,5%, що порівняно з минулим роком більше на 1,8%. За використання цих земельних ділянок у 2018 році фізичним особам має бути сплачено майже 2 млрд. гривень. Минулого року ця сума була на 25% менша.
На сьогодні фактично було сплачено 1,4 млрд. гривень. Розрахунки здебільшого проводяться у грошовій формі – 95%. Найвищий відсоток за використання земельних часток паїв зафіксовано у Конотопському районі – 11%, Білопільському – майже 10%, Путивльському, Роменському, Тростянецькому районах. Найнижчий рівень оплати спостерігається за договорами в Середино-будському – 7,3%, Ямпільському – 7,7%, – зазначив директор обласного Департаменту агропромислового комплексу Олександр Маслак.
За розрахунками за договорами оренди земельних часток паїв найкраща ситуація у Буринському районі – 92%, (при середньому розрахунку у 72%), також високий показник мають Білопільський район – 85%, Великописарівськитй – 89%. Шосткинський та Ямпільський райони мають найнижчі показники розрахунків.
Питання щодо дотримання в області умов договорів оренди земельних часток має бути об’єктивним і відповідати фактичному стану справ, тому за інформацією щодо орендної плати за використання земельних ділянок будуть звертатися не тільки до сільськогосподарських підприємств, а й до державної фіскальної служби, – зазначив Олександр Маслак.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: