У Конотопському лісгоспі говорили про підсумки роботи за 2019 рік та намітили цілі на 2020 + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

7 лютого у ДП «Конотопське лісове господарство» відбулася щорічна профспілкова конференція.

На профспілковій конференції був присутній голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович, який брав активну участь в обговоренні питань, що були озвучені доповідачами.

На порядок денний було винесено наступні питання:

– Підведення підсумків виконання колективного договору 2019 року.

– Прийняття колективного договору на 2020 рік.

– Обрання нового складу профспілкового комітету.

Насамперед директор лісгоспу Віталій Баранов докладно відзвітував щодо виконання адміністрацією колективного договору за 2019 рік. Також висвітлив головні завдання, ключові показники результативності, ефективності та якості роботи підприємства. Досягнутий рівень реалізації за 2019 рік складає 1193,7 грн. на 1 м3. За 2019 рік  підприємством сплачено 32726,4 тис. грн податків до всіх рівнів бюджету, що становить 43,0 % від загальної реалізації.

Проведено лісовідновлення на площі 106 га при плані 90 га (садіння лісу – 87 га, висівання – 19 га). Догляд за лісовими культурами проведено на площі – 1029 га при плані 600 га, доповнення лісових культур проведено на площі – 275,1 га при плані 100 га, заготовлено лісового насіння 969,2 кг при плані 680 кг. В розсадниках підприємства вирощено  1490 тис. шт. посадкового матеріалу при плані 900 тис. шт.

Лісгосп активно займається веденням мисливського господарства. На території мисливських угідь збільшилась численність мисливських видів тварин та червонокнижних зубрів з 52 до 54 .

Середня заробітна плата  по підприємству складає 12080 грн.

В 2019 році було оздоровлено 79 чоловік з них 29 дітей.

Були озвучені завдання, які Держлісагенство поставило на виконання  у 2020 році, а  саме:

– забезпечити на 2 % ріст виходу лісоматеріалів круглих та високоцінних сортиментів;

– зменшити на 5 % витрат на заготівлю 1 кубометра деревини в загальній собівартості продукції;

– забезпечити на 5 % збільшення вартості 1 кубометра реалізованої деревини;

– знизити виробничий травматизм порівняно до аналогічного періоду минулого року;

– забезпечити діяльність підприємства за відсутності смертельного травматизму;

– забезпечити рівень беззбитковості підприємства.

Про роботу профспілкового комітету з виконання колективного договору розповів голова профкому Олександр Томашевський . Він ознайомив присутніх із витратами на матеріальну допомогу, привітання зі святами, підготовку до змагань лісівників, виписку періодичних видань, відпочинок дітей та працівників лісгоспу тощо.

В обговоренні вищезазначених питань взяли участь голови профспілкових підрозділів: Євгеній Лаврик  (начальник відділу охорони та захисту лісу), Михайло Бражник  (начальник цеху переробки деревини), Євгенія Овсянко  (головний економіст),Анатолій  Степанець (лісничий Конотопського лісництва), Олександр Слиш  (лісничий Новомутинського лісництва), Володимир Жаровський (лісничий Путивльського лісництва). Також всі присутні мали можливість задати свої болючі питання всім виступаючим і внести пропозиції до колективного договору на 2020 рік.

Голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Шпакович Михайло Миколайович заслухав всіх доповідачів і також відповів на поставлені йому питання. На завершення профспілкової конференції він проаналізував роботу підприємства, підбив підсумки та високо оцінив роботу всього підприємства вцілому.

За результатами конференції роботу профспілкового комітету Конотопського лісгоспу визнали задовільною. Після обговорення проекту нового колективного договору учасниками конференції одноголосно було прийнято колективний договір на 2020 рік.

Джерело: konotoplis.org.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: