У Конотопському краєзнавчому музеї чергове поповнення

Культура, Місто | 12:11, 22.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

До міського краєзнавчого музею Українським інститутом національної пам’яті було передано настільну гру «УПА – відповідь нескореного народу» та книги свідчень очевидців про анексію Криму та бойові дії на сході країни.

Адміністрація відділу культури і туризму міської ради та міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського висловлює щиру вдячність працівникам Українського інституту національної пам’яті, за безкоштовне надання до міського краєзнавчого музею настільної гри «УПА – відповідь нескореного народу» та книг спогадів «Усна історія російсько-української війни» і «Люди «сірої зони». Свідки російської анексії Криму 2014 року».

Гра «УПА – відповідь нескореного народу» має елементи тактики та стратегії. Окрім навчальних матеріалів, які поглиблюють знання про боротьбу Української повстанської армії проти ворогів, гра дає можливість дітям та підліткам відчути себе справжніми командирами повстанців. У планах на майбутнє проведення на базі міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського загальноміського турніру серед учнів та студентів навчальних закладів міста, на визначення кращих знавців історії Української повстанської армії.

Книги спогадів «Усна історія російсько-української війни» і «Люди «сірої зони». Свідки російської анексії Криму 2014 року» містять безпосередні свідчення очевидців про окупацію Криму та бойові дії на сході країни.

Гра «УПА – відповідь нескореного народу» та подарована література нададуть неоціненну допомогу для забезпечення патріотичного виховання мешканців міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: