У Конотопській “Зірці” яскраво відзначили Олімпійський день

 Поділитися

Поділитися в

У дитячому оздоровчому таборі «Зірка» Олімпійський ден.

До програми свята здоров’я та руху ввійшли стрибки через скакалку, стрибки в довжину з місця, віджимання від підлоги, біг на 30 метрів та підтягування. У кожному виді змагання відбувались у трьох вікових категоріях, – більш детально пояснила завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Рябко.

Переможцями у різних вікових категоріях стали: стрибки через скакалку – Вікторія Павлюк, Анна Губатенко та Діана Ковальчук, стрибки в довжину з місця – Андрій Хижняк, Даніїл Саєнко та Оскар Ревко – серед юнаків, та Ангеліна Раздорожнюк, Софія Голінко і Діана Калюжна – серед дівчат, віджимання від підлоги Вікторія Павлюк та Анна АЛахвердієва (у старшій віковій групі Вікторія та Анна показали однаковий результат і обидві стали переможцями), Вікторія Гавриленко і Діана Калюжна, біг 30 метрів: Ярослав Лапузін, Богдан Куштурний та Олексій Могила серед юнаків і Ангеліна Раздорожнюк, Юлія Галушко та Софія Голінко. У підтягуванні не було рівних Ярославу Лапузіну, який, підтягнувшись 24 рази, здобув перемогу в цьому виді.

Ввечері відбувся волейбольний турнір за участю команди вожатих табору, команди дівчат «Зірки», чоловічої команди «Ветеран Конотопщини» та жіночої збірної, складеної з гравців «Локомотива» та РДА.

Головною перемогою сьогоднішнього свята має стати здоровий спосіб життя та нові молоді імена у спортивних секціях нашого району. Тільки тоді, коли людина знає справжню ціну здоров’ю, не буде ним нехтувати, – висловив сподівання голова райдержадміністрації Микола Горбенко, вітаючи учасників Олімпійського Дня та всіх прихильників спорту зі святом здоров’я.

Насамкінець очільники району Микола Горбенко та Анатолій Боярчук нагородили грамотами та призами переможців з різних видів спорту у всіх категоріях. А керівники підприємств району Геннадій Бердніков та В’ячеслав Фільов надали для переможців смачні фрукти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: