У конотопській турагенції запевняють, що відпочивати на турецьких курортах, як і раніше, безпечно

Суспільство | 20:23, 3.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Найбільш популярним напрямком відпочинку українців за кордоном була і залишається Туреччина, – це давно вже стало аксіомою. Неабиякою увагою користується вона і серед конотопчан. Однак, на тлі останніх подій, пов’язаних зі спробою військового перевороту у цій країні,  деякі туристи почали замислюватися, чи варто їхати туди відпочивати, чи ні?

Про те, чи дійсно є привід для хвилювання, ми вирішили дізнатися у тих, хто знає про нюанси відпочинку за кордоном найбільше – турагенції  «TUI» в Конотопі, яка знаходиться по вулиці Братів Лузанів, 47.

За відгуками туристів, які відпочивали в Туреччині на момент спроби державного перевороту, дізнаємося, що вони про ці трагічні події взнали хіба що з телефонних дзвінків родичів, які один поперед одного розпитували, чи все у них в порядку.

«На даний момент ситуація на курорті спокійна, – запевняє менеджер конотопського представництва  «TUI» Олександр Щербина. – Заради  повної безпеки в країні посилили поліцейські патрулі, але вони дислокуються в містах. Туристи ж відпочивають у курортних комплексах, які залишають украй рідко. На території цих комплексів є все необхідне, тому гостям немає чого з них виїжджати, окрім хіба на екскурсії, але це вже за особистим бажанням».

Щодо надзвичайного стану, запровадженого турецьким урядом у країні — то його вплив  не розповсюджується на іноземних громадян. До речі, у Франції та Тунісі й досі діє надзвичайний стан, а потік бажаючих відпочити там не припиняється. Те ж саме сьогодні відбувається і в Турецькій республіці.

Тож на запитання, чи варто все ж таки їхати до турецької держави на тлі останніх подій, Олександр Щербина відповідає однозначно: «Так!».

«Вважаю, що відмовляти собі у відпочинку на турецькому узбережжі не варто. Якщо ви не плануєте брати участь у політичному житті країни, то боятися вам нічого. Турецький уряд відкрито заявляє про це та наголошує, що інфраструктура країни працює, аеропорти не закриті, сервіс – на належному європейському рівні. До того ж, відпочинок у Туреччині значно здешевів. Ціна впала до найнижчих показників за останні вісім років. Для прикладу, відпустка у п’ятизірковому готелі  з триразовим харчуванням, авіаперельотом, різноманітними заходами та розвагами на території курорту, користуванням дитячими майданчиками, пляжним інвентарем тощо обійдеться туристу за 7 діб перебування там у 7 500 грн. У тризірковому готелі з басейном, перельотом та повним харчовим раціоном відпочинок коштуватиме ще дешевше – від 3 500 грн. Відпочити на узбережжі Чорного моря сьогодні коштує дорожче».

Ті, хто придбав путівку і все ж таки має сумніви щодо того, їхати до Туреччини чи ні, можуть у будь-який момент відмовитися від неї – згідно з умовами підписаного договору. «Але робити це я не бачу жодних підстав, – каже Олександр Щербина. – За останні десять днів з путівками «TUI» на відпочинок до Туреччини полетіли близько тридцяти  конотопчан. Випадків відмови від турецького курорту не було».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: