У Конотопській ЦРЛ ім. ак. М. Давидова побільшало терапевтичних кабінетів

Здоров'я, Медицина | 14:32, 5.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно в поліклініці КНП Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня імені ак.М.Давидова» відкрито ще один терапевтичний кабінет (№15) для обслуговування сільського населення.

Про це повідомляють на сайті Конотопської РДА.

За рахунок коштів районного бюджету в ньому зроблено сучасний ремонт, оснащено новими меблями, комп’ютерною технікою з інтернет-підключенням, наявне все медичне обладнання для прийому пацієнтів.

Основне місце зустрічі лікаря та пацієнта – це медичний кабінет, куди сільський житель звертається за допомогою та відбувається прийом. Саме в ньому повинні бути створені всі належні умови, які б дозволяли лікарю надати якісну медичну послугу особі, яка звернулась до нього, – зазначив голова Конотопської райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО.

У даному медичному закладі до цього часу вже функціонував один терапевтичний кабінет (№23). Але, як наголосив Микола ГОРБЕНКО, відкриття другого – пов’язане з тими зобов’язаннями, які очільники району брали під час виїзних зустрічей з селянами та обговорення питання реформування медичної галузі Конотопського району, виявлення проблемних питань в медичному обслуговуванні жителів району. Діючий кабінет був завантажений відвідувачами, тому й виникла потреба відкрити ще один, щоб повністю забезпечити потреби сільського населення.

Сьогодні прийом пацієнтів здійснюється сімейним лікарем та медсестрою, які разом зі своїми пацієнтами вже мали змогу ознайомитися із можливостями нового обладнання та оцінити його у дії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: