У Конотопській РДА обговорили перспективи формування бюджету на 2019 рік

Фінанси | 14:46, 11.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про засади формування  бюджету на 2019 рік поінформувала присутніх на апаратній нараді при голові райдержадміністрації  начальник фінансового управління Надія Кривченко.

Про це повідомляють на офіційному сайті Конотопської РДА

Основна увага була приділена плануванню дохідної частини районного бюджету та характеристиці джерел, що її формують.

У процесі визначення доходів загального фонду районного бюджету враховані динаміка та тенденція надходжень податків, зборів, обов’язкових платежів за попередні роки, а також розрахунки, надані структурними підрозділами районної державної адміністрації та Конотопською ОДПІ ДФС у Сумській області,  згідно переліку надходжень  визначених статтею 64 та 69-1 Бюджетного кодексу України .

Як зазначила посадовець, прогноз дохідної частини районного бюджету на 2019 рік обрахований в сумі  193901,7 тис.грн. До загального фонду планується отримати 193219,1 тис.грн з урахуванням трансфертів з державного та місцевих  бюджетів.

Зокрема, за словами Надії Кривченко,  у загальній сумі доходів 99, 0 % – це надходження податку на доходи фізичних осіб. Прогноз надходжень цього податку на 2019 рік складає 35929,1 тис.грн., або на  12,4 % більше очікуваних надходжень 2018 року.

Зокрема, податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами  із доходів платника податку у вигляді заробітної плати розрахований у сумі 21424,7 тис.грн., що більше на 15,5%  порівняно з очікуваними  надходженнями поточного року.  Розрахунок податку на доходи фізичних осіб  що сплачується податковими агентами із доходів платника податку інших ніж заробітна плата  (з дивідендів, з орендної плати за оренду земельних та майнових паїв, а також оренди майна) прогнозується  у сумі 13344,0 тис.грн., що на  519,0 тис.грн. (4,0%) більше  очікуваних надходжень поточного року, розрахованих у співставних умовах.

Інших податків і зборів (податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності, частини чистого прибутку, що вилучається до місцевих бюджетів, реєстраційних зборів та  інших надходжень), питома вага надходжень яких у загальній сумі власних доходів загального фонду складає близько 1,0 %, планується залучити у сумі 359,2 тис. гривень.

Прогнозні показники по надходженню податків і зборів на 2020-2021 роки розраховувались з урахуванням індексу споживчих цін (інфляції) на відповідний період.

Трансфертів з державного та місцевих бюджетів до загального фонду районного бюджету передбачається отримати  в сумі 156938,3 тис.грн.

В цілому ж дохідна та видаткова частина районного бюджету збалансована та реальна до виконання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: