У Конотопській міськраді розглянули петицію стосовно роздільного збору сміття

Екологія, Місто | 09:14, 6.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

5 липня під головуванням керуючого справами виконкому Любові Дубовик відбулось засідання комісії щодо розгляду електронної петиції по організації системи роздільного збору сміття та будівництва сортувальної станції».

Ініціатори даного проекту пропонують створити на території міста умови для роздільного збору та утилізації сміття, а також створити пункти прийому небезпечних відходів та прибирання будівельного сміття, опалого листя тощо. Для підвищення рівня обізнаності громади міста щодо необхідності сортувати відходи, ініціатори пропонують також провести серед населення широку інформаційну кампанію.

Як повідомив в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Артем Колєсніков, роботи в даному напрямку уже ведуться. У міському бюджеті на 2019 рік передбачено 1,5 млн.грн на будівництво сміттєвого полігону на межі Підлипненської та Шаповалівської сільських рад. В переліку проектно-кошторисної документації значиться і сортувальна лінія. Вартість реалізації даного проекту орієнтовно складатиме щонайменше 70 млн. грн. – точна вартість буде прорахована ближче до середини осені. Окрім коштів міського бюджету планується залучити фінансування бюджетів обласного та державного.

До того, як сміттєвий полігон буде збудований, в одному з мікрорайонів міста в якості експерименту будуть встановлені контейнери для роздільного сміття. Але для того, щоб усе це працювало, необхідно, щоб безпосередньо мешканці зрозуміли необхідність сортування сміття та, йдучи в ногу з цивілізованими країнами, навчилися сортувати свої побутові відходи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: