У конотопській мерії молились + ФОТО

Духовність, Місто | 17:00, 28.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 27 березня в малому залі Конотопської міської ради відбувся Молитовний сніданок. В заході прийняли участь представники релігійних громад міста, працівники виконавчого комітету та керівництво міста.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Під час заходу працівники ради у невимушеній атмосфері спілкувались з духовенством, обговорюючи Святе Письмо і духовні питання. Зокрема про дев`ять заповідей блаженства з Нового Заповіту Біблії.

Завершенням сніданку стала спільна молитва за добробут Конотопа і України. На захід були запрошені представники Української православної церкви Київського патріархату, церкви “Голос надії”, Адвентистів сьомого дня, католицької церкви і Євангельських християн баптистів “Голос істини”.

Від міської ради була присутня секретар Олена Багрянцева та представники органів місцевого самоврядування.

Такий захід відбувся в Конотопі вдруге, але вперше в поточному році. Молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох християнських країн світу, а віднедавна набувають поширення і в Україні.

Зокрема, такі заходи проходили в Верховній Раді України та Сумській обласній адміністрації.

На думку міського керівництва, в такий складний період історії для України, держава має приділяти особливу увагу духовному і моральному вихованню нації.

Сприяння відродженню християнської церкви, яка десятиліттями знищувалась більшовицькими окупантами, є найкращим підґрунтям для порозуміння і злагоди між різними верствами населення, а отже і для миру.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: