У конотопських лікарнях поменшає ліжок для хворих

Суспільство | 21:10, 2.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

На вимогу Кабміну – у Конотопських лікарнях будуть зменшувати кількість ліжок.  Згідно нових норм “позбутися зайвого” доведеться усім лікарняним відділенням.  Хворих у Конотопі від цієї реформи звісно  не поменшає.  Але виконувати нові вимоги необхідно – адже у іншому випадку місту не вистачить коштів із державної субвенції, а усе “понаднормове” – доведеться утримувати із місцевого бюджету.

Ситуацію зі скороченням ліжок у лікарнях  прокоментував керуючий справами виконкому Венедикт Яроцький на сайті 05447.

“Скорочення, згідно новим нормам, відбуватиметься по всіх відділеннях лікарень. Згідно розпорядженню губернатора, на 10 тисяч населення має бути 30.8 ліжок. Субвенція надається тільки на ці норми. Якщо ми не скоротимо ліжка, то не отримаємо субвенцію. Натомість змушені будемо повністю утримувати медичні заклади за рахунок місцевого бюджету”

На разі, оптимізація ліжкового фонду активно обговорюється на офіційному рівні. До вирішення питання залучені керівники медзакладів, профільні чиновники та депутати міської ради. Ліжками з яких відділень та у якій кількості доведеться пожертвувати на вимогу нового законодавства, у мерії обіцяють повідомити уже наступного тижня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: