У Конотопі зрушення у вирішенні проблеми смороду

ВАЖЛИВО! | 10:35, 16.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

13 серпня мало відбутись судове засідання щодо призупинення роботи ДП «Попівський експериментальний завод», але його перенесли на вересень. Проте смердітиме менше завдяки спеціальному реагенту — суміш виробничих та каналізаційних стоків перетворили на желе.

Про це Конотоп.City повідомила депутат Конотопської міської ради Інна Пащенко. Вона підтвердила, що особисто була присутня на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС  та на засіданні Сумського окружного адміністративного суду.

Про засідання комісії

9 серпня під час комісії начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій Моісеєнко, повідомив про небезпеку для здоров’я від смороду.

У повітрі перевищено граничну допустиму норму аміаку у два рази, азоту — у чотири рази, а сірководню — у дев’ять разів

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Лисенко зазначила, що у Попівці та в Конотопі на 12% більше ніж у середньому по області хворіють діти на легеневі захворювання.

За словами Інни Пащенко, голову Попівської сільради Сергія Савченка та голову райдержадміністрації Миколу Горбенка зобов’язали прискорити роботу по розробці проекту та будівництву окремої сільської каналізації. Для цих цілей пообіцяли виділити кошти з обласного екологічного фонду.

Про суд

Засідання Сумського окружного адміністративного суду призначили за позовом Сумської обласної екологічної інспекції щодо зупинки роботи підприємства ДП «Попівський експериментальний завод» до усунення всіх приписів на 13 серпня.

Як розповіла депутат, у представника заводу не було довіреностей та відповідних документів, тому суддя переніс засідання на 17 вересня.

Про зменшення смороду

Інна Пащенко повідомила, що керівництво заводу закупило спеціальний реагент, який перетворює рідини на желе. Тобто, тепер суміш виробничих та каналізаційних стоків перебуває у вигляді желе. Через це сморід має зменшитися.

Нагадаємо, щоб привернути увагу до проблеми неприємного запаху, який шириться від ДП «Попівський експериментальний завод», 8 серпня відбулась мирна акція протесту. Також конотопці запустили флешмоб. Вони фотографуються у протигазах та викладають світлини у соцмережі з хештегом #summer_2019_konotop.

Джерело  Конотоп.City

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: