У Конотопі збиватимуть бурульки

Влада, Місто | 11:16, 8.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під час апаратної наради у міській раді секретар КМР Тетяна Сизон висловила вдячність працівникам управління ЖКГ міської ради та КП «Флора» за оперативність у прибиранні міста від снігу та прийняття виважених самостійних рішень. У той же час посадовиця звернула увагу керівників житлово-комунальної галузі міста на небезпеку, яку створюють у місті бурульки, що висять на дахах багатоповерхівок, і дала доручення невідкладно зайнятися їх ліквідацією у місцях, де це можливо.

Тетяна Сизон також доручила профільному заступнику міського голови та відповідним структурним підрозділам виконавчого комітету взяти на контроль питання подальшої роботи фельдшерсько-акушерського пункту у селі Калинівка. За кількістю населення діючий у цьому селі ФАП мав бути розформований, але владою міста було прийняте рішення зберегти його принаймні на цей рік. Фінансування штату (1 фельдшера) буде здійснюватися на умовах співфінансування з міського бюджету та бюджету Підлипненської сільської ради.

Секретар міської ради також дала доручення керуючому справами виконкому спланувати процес оптимізації структури міськвиконкому та надати пропозиції щодо штатного розпису всіх управлінь та відділів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: