У Конотопі збираються ремонтувати дороги із залученням коштів ДФРР

Дороги | 14:35, 5.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році, секретар комісії, керівник апарату облдержадміністрації Ігор Кальченко.

До облдержадміністрації надійшло звернення від Конотопської міської ради, де мова йде про те, що було виділено кошти на співфінансування ремонту двох вулиць. Це перехідні проекти з минулого року. Але якщо на минулому засіданні ми їх виключали через відсутність співфінансування з місцевого бюджету, то наразі маємо включити їх знову до переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році, – зазначив посадовець.

За його словами, рішенням Конотопської ОТГ для співфінансування проекту «Реконструкція дороги по вул. Лазаревського від провулку Червоної калини до вул. Пушкіна в м. Конотоп» виділено 3 млн 529 тис. 543 грн або 48% від загального обсягу фінансування. А на проект «Капітальний ремонт дороги по вул. Клубній від вул. Кооперативної до будинку 44 по вулиці Клубній у м. Конотоп» виділено 611 тис. 988 грн або 13%.

Регіональна комісія рекомендувала облдержадміністрації включити ці проекти до переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Джерело: sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: