Художественная ковка

У Конотопі запрацював Центр обслуговування клієнтів – споживачів газу

 Поділитися

Поділитися в

12 листопада відбулася урочиста подія – відкриття сучасного центру обслуговування клієнтів (ЦОК) – споживачів газу.

Понад 38 тисяч споживачів газу міста Конотоп та Конотопського району відтепер зможуть вирішувати усі «газові» справи саме тут. Головна мета центру – стати ближче до споживачів і спростити зв’язок між газовою компанією та користувачами природним газом

Задля зручності клієнтів новий Центр обслуговування розмістився у просторому приміщенні в центрі міста Конотоп в ТЦ Plaza.  Це вже сьомий сучасний центр з належними комфортними умовами, який відкрито на Сумщині. Відкриття таких центрів – це черговий етап реалізації комплексної програми розвитку клієнтського сервісу. У планах відкриття подібних «відкритих просторів» по всіх відділеннях Сумщини.

Відтепер в новоствореному центрі в одному приміщенні буде надаватись повний комплекс послуг – починаючи від консультацій по особовому рахунку, здійснення оплати за газ, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі, газових приладів, його ремонту тощо.

На урочисте відкриття завітали фінансовий директор АТ «Сумигаз» Світлана РИБАЛЬЧЕНКО, голова РДА Микола ГОРБЕНКО, голова районної ради Анатолій БОЯРЧУК, начальник Конотопського відділення АТ «Сумигаз»  Олег ФІЛОНОВ, працівники відділення та споживачі газу, котрі одразу змогли випробувати роботу центру обслуговування.

Із вітальним словом звернулася до присутніх Світлана РИБАЛЬЧЕНКО, яка зауважила, що крок за кроком компанія впроваджує новий підхід в обслуговуванні споживачів природного газу. Це новий стандарт роботи, що передбачає покращення якості сервісу, професійне надання повного переліку послуг в комфортних умовах. Клієнти мають можливість в одному місці здійснити всі необхідні дії і витратити при цьому якомога менше часу.

Голова Конотопської РДА Микола ГОРБЕНКО подякував за прогресивний підхід у напрямку розвитку мережі ЦОК та висловив переконання, що новостворений Центр значно поліпшить умови обслуговування жителів Конотопського району – споживачів газу.

Наголосив на важливості появи у районному місті такого сучасного закладу з надання послуг голова Конотопської  районної ради Анатолій БОЯРЧУК бо це, насамперед, турбота про людей, які ці послуги отримують.

Гості свята спільно перерізали символічну стрічку відкриття Центру. Присутніх запросили на екскурсію по Центру, на якій начальник управління клієнтського сервісу ЦОК АТ «Сумигаз» Едуард ОНИЩЕНКО ознайомив з усіма перевагами обслуговування клієнтів.

Особливу увагу в Центрі приділено зручному зонуванню, щоб клієнт міг легко орієнтуватися всередині. Клієнтська частина приміщення побудована за принципом «open space». З обох боків знаходяться табло електронної черги, на яких відображається порядок черги.

Ще однією корисною функцією електронної черги є голосове повідомлення – нагадування про наявність і номери вільних фахівців, що особливо зручно для споживачів похилого віку. В операційні залі забезпечена можливість максимально комфортного очікування – встановлені дивани, кулери з водою. Для батьків з дітьми, передбачено дитячий куток. Тут діти можуть малювати чи гратися.

Споживачів обслуговуватимуть четверо операторів, які зможуть надати консультацію з широкого кола питань по газопостачанню.

Поряд знаходиться каса дер

жавного банку, адже багато споживачів – люди похилого віку. Саме для них передбачено оплату послуг чи рахунків за газ у звичний для них спосіб – через касу.

Присутні гості та запрошені відзначали значимість облаштування сучасного Центру обслуговування клієнтів, що є прагненням газової компанії налагодити взаєморозуміння із кожним своїм клієнтом.

Новостворений центр обслуговування клієнтів – споживачів газу працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 год. без обідньої перерви за адресою: м.Конотоп, вул. Лазаревського, 6 А (приміщення Плаза).

Звертаємо увагу, з 12 листопада консультації побутових споживачів природного газу за адресою м.Конотоп, вул.Батуринська, 64 більше не проводитимуться.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: