У Конотопі заклади освіти закупили нове обладнання + ФОТО

Освіта, Суспільство | 13:00, 20.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Першокласники Конотопської середньої школи №3 отримали планшети для навчання за програмою нової української школи. Необхідні гаджети були придбані за рахунок субвенції з державного бюджету на суму близько 200 000 грн. Вчитель 1-го класу СШ №3 Оксана Юрченко є офіційним тренером у реалізації проекту Нової Української Школи в Сумській області.

Про це повідомляє міська рада.

Цього ж дня педагоги міських закладів освіти в рамках виділених у 2018 році отримали матеріальні цінності. Як пояснила начальник відділу освіти Конотопської міської ради Ольга Беспала, минулого року завдяки співпраці з народним депутатом України Ігорем Молотком для зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти міста Конотоп із державної програми соціально-економічного розвитку було направлено кошти в розмірі 1 млн 950 тис. грн – із розрахунку 50 тис. грн на кожен навчальний заклад та 200 тис. грн для ДЮСШ Михайла Маміашвілі.

Ці кошти були спрямовані на закупівлю технологічного обладнання (м’ясорубки, жарочні шафи, електроплити, пральні машини та ін.) для закладів дошкільної та загальної середньої освіти, комп’ютерної техніки (ноутбуки, комп’ютери, інтерактивні дошки, проектори, системні блоки, принтери, багатофункціональні пристрої), телевізорів, акустичних систем, спортивного обладнання, туристичного спорядження, газонокосарок та ін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: