У Конотопі за сприяння Радикальної партії О. Ляшка виділили кошти на прибирання кладовищ

Місто, Суспільство | 12:37, 9.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Представники Радикальної партії у Конотопі продовжують викривати показову діяльність міської влади. Так, Інна Панченко, на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднила інформацію щодо нюансів прибирання міських кладовищ.

Ми змусили їх покосити кладовища за 1 500 000 гривень бюджетних грошей та сотні тисяч вкрадених у згорьованих людей коштів. Вони це екстренно зробили на другий день після оприлюднення гучного відео про занедбаний стан місць поховань у Конотопській громаді та корупцію в КП “Муніципалітет”,- йдеться у дописі Інни Панченко.

За словами Інни Панченко Радикальна партія Олега Ляшка домоглася від влади зайнятися нарешті благоустроєм кладовищ, на які виділено мільйони бюджетних коштів. До того ж, на прибирання місць поховань з рідних загиблих, як виявилось у комунальному підприємстві “Муніципалітет” брали тисячі гривень, а роботи ні за бюджетні, ні за людські гроші не проводили в повному обсязі. Про таку бездіяльність комунальних служб детально розповіла у своєму відео Інна Панченко (на сьогодні – кандидат на посаду міського голови міста Конотоп від Радикальної партії Олега Ляшка) За фактом бездіяльності влади потерпілими написані заяви до поліції та порушене питання про відкриття кримінальної справи. Варто зазначити, що вже наступного дня після гучного відео роботи з покосу трави та прибирання проводилися по всіх кладовищах. Також за наполягання Радикальної партії Олега Ляшка на сесії 7 жовтня були виділені кошти з бюджету на встановлення огорожі навколо кладовища по вул.Дружби у селі Підлипне.

Ми змусили їх покосити кладовища за 1 500 000 гривень бюджетних грошей та сотні тисяч вкрадених у згорьованих людей…

Опубліковано Інною Панченко Середа, 7 жовтня 2020 р.

comments powered by HyperComments