У Конотопі за оборудки під час реконструкції доріг до кримінальної відповідальності притягнуто п’ять осіб

Кримінал | 09:00, 3.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як вже повідомлялось раніше, 11 жовтня 2017 року прокуратурою Сумської області повідомлено про підозру вже колишнього начальника Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради, який розтратив понад 1 млн 170 тис грн, та фізичну особу-підприємця, який привласнив зазначені кошти, виділені на реконструкцію дороги в м. Конотоп.

Окрім того, 30 березня 2018 року вручено повідомлення про підозру головному спеціалісту сектора капітального будівництва та обліку житла Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради, яка є посібником у привласненні коштів, оскільки складала документи на підтвердження виконаних робіт.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Під час слідства встановлено, що 21 червня 2016 року між Управлінням житлово-комунального господарства Конотопської міської ради та фізичною особою-підприємцем з Чернігівської області укладено договір на реконструкцію дороги по вул. Тургенєва у м. Конотоп вартістю 1 млн 174 тис грн.

Згідно висновку судової будівельно-технічної та дорожньо-технічної експертиз роботи виконані неякісно з численними критичними невідповідностями, а, отже, не можуть бути прийняті.

На даний час слідство стовно вищезазначених трьох осіб вже завершено, матеріали відкриті сторонам захисту для ознайомлення.

Дії колишнього начальника УЖКГ КМР та підприємця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 (розтрата чи заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах), ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) та ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) КК України.

Головний спеціаліст сектора капітального будівництва та обліку житла УЖКГ КМР відповідатиме за ч. 3та ч. 4 ст. 358(складання, видача та використання завідомо підробленого документа), ч. 5 ст. 27/ч. 5 ст. 191 (пособництво у розтраті та привласненні коштів у особливо великих розмірах) КК України.

Разом з тим, до кримінальної відповідальності притягнуто ще головного інженера проекту та іще одного підприємця, яка здійснювала технічний нагляд за виконанням робіт.

Вказані особи визнали, що вносили недостовірні дані до офіційних документів, відтак до суду були скеровані обвинувальні акти з угодами про визнання винуватості. За рішенням суду обвинувачені сплатили штраф.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: