У Конотопі з’явилася нова турагенція

Суспільство | 11:27, 16.04.2016
 Поділитися

Поділитися в

Її відкриття в місті відбулося на початку квітня. Туристична фірма відомого європейського бренду TUI розташувалася по вулиці Братів Лузанів, неподалік від пам’ятника коню.

Раніше на цьому місці багато років підряд працювала одна з найвідоміших турфірм Конотопа – «Подорожі та відпочинок». Як з’ясувалося, вона нікуди не зникла, а лише змінила обличчя і форму роботи.

«У результаті змін наша фірма почала працювати під іншим брендом, – розповідає директор представництва TUI в Конотопі Олександр Щербина. – TUI – всесвітньо відомий туроператор з європейським ім’ям і високими стандартами роботи.

Чому ми обрали TUI? Сьогодні у зв’язку з хиткою економічною ситуацією в Україні люди зовсім втратили надію на стабільність. Чого вартий лише той факт, що ледве не щодня в країні «лопаються» банки, поглинаючи людські заощадження. Турбуючись про безпеку своїх клієнтів, ми обрали TUI – туроператора, який ніколи не підведе та не залишить свого клієнта один на один з проблемою».

Отже, досвід світового туристичного лідера прийшов, нарешті, і до Конотопа. TUI вже має в місті своїх постійних клієнтів, які відразу ж оцінили той перелік можливостей, які їм може надати цей туроператор.

Для довідки: TUI – найбільша в світі компанія в галузі туризму з 40-річним досвідом. Вона обслуговує більше 30 млн клієнтів за рік і пропонує відпочинок у 180 країнах світу. TUI Group – одна з найприбутковіших туристичних компаній світу. Її клієнти забезпечені всіма видами страховок, в тому числі медичною та від невиїзду, що має неабияке значення для туриста, який подорожує країнами Європи. Співробітники TUI особисто перевіряють якість сервісу та рівень безпеки, гарантують комфорт та чіткість виконання перельотів. Даний туроператор може запропонувати клієнтам ексклюзивну продукцію, якої немає в інших туроператорів.

На правах реклами.

comments powered by HyperComments