У Конотопі з’явилась настільна гра «Українська революція 1917-1921 років» + фото

Культура | 11:30, 25.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

До міського краєзнавчого музею Українським інститутом національної пам’яті було передано настільну гру «Українська революція 1917-1921 років».

Про це повідомляє відділ культури міськради.

Дана настільна історична гра розрахована на старшокласників та студентів. Її завдання – привернути увагу молоді до подій сторічної давнини, зокрема до подій Української революції 1917-1921 років.

Гра побудована за стандартною схемою – є ігрове поле і є 88 клітинок-ходів, по яких рухаються гравці і вирішують різні тематичні завдання.

За поле в грі слугує «Оглядова карта українських земель» Степана Рудницького, яка включає до етнічної України, зокрема, Крим та Кубань.

Карта поділена на шість регіонів: Київщина-Лівобережжя, Волинь, Галичина, Поділля, Південь і Схід.
Грати можуть до трьох команд. Також потрібен ведучий.

Перемагає та команда, що відповість на найбільше історичних запитань щодо кожного з шести регіонів – вважатиметься, що ця команда «об’єднала українські землі».

В планах на майбутнє проведення на базі міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського загальноміського турніру серед учнів та студентів навчальних закладів міста, на визначення кращих знавців історичних подій Українська революція 1917-1921 років.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: