У Конотопі з початку року за допомогою «Prozorro» зекономили 3,7 млн. грн. бюджетних коштів

Суспільство | 09:00, 24.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

За минулий тиждень через систему електронних закупівель «Prozorro» розпорядниками бюджетних коштів Конотопської міської ради було завершено 3 закупівлі та укладено відповідні договори на загальну суму 1,96 млн.грн.

Про це повідомляє відділ економіки міської ради.

Відділом освіти Конотопської міської ради завершені 2 тендерні закупівлі – дрова на суму 1,2 млн.грн. (переможець торгів: ДП “Конотопське лісове господарство”) та дидактичний матеріал для комплектування кабінетів початкових класів «Нова українська школа» на суму 566,3 тис.грн. (переможець торгів: ФОП ШЕЛЕСТ, м.Рівне).

КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова» була завершена 1 тендерна закупівля – хлібопродукти на суму 122,9 тис.грн. (переможець торгів: ПрАТ Конотопський хлібокомбінат).

За результатами проведених торгів, що були завершені за минулий тиждень розпорядникам бюджетних коштів вдалося зекономити 56,7 тис.грн.

Всього з початку року через систему електронних закупівель «Prozorro» розпорядниками бюджетних коштів завершено 56 тендерних закупівель на загальну суму 51,9 млн.грн. та зекономлено 3,7 млн.грн. бюджетних коштів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: