У Конотопі влаштували подорож до “правової” країни для дітей різного віку + ФОТО

Наші діти, Освіта | 13:24, 15.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

12 грудня 2019 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права для учнів 6-х класів загальноосвітньої школи №10 проведена рольова гра «Подорож країнами Закону, Права і Моралі».


Мандруючи країною «Правова держава» бібліотекар разом з дітьми пригадали основні причини та наслідки скоєних злочинів. Поєднали такі форми роботи як «запитання-відповідь», міні-диспути, бліц-опитування та правові ситуації. Учні показали відмінні знання з питань правознавства, активно відповідали на питання, брали участь в обговоренні ситуацій, спрямованих на підвищення правової культури. Переглянуті відеоролики «Обережно діти!», «Територія каяття», закріпили набуті знання.

 

В рамках Всеукраїнського тижня права 13 грудня 2019 року до міської бібліотеки для дітей на правову стежину «Вчимо закон змалку» завітали учні 2-В класу спеціалізованої школи №9.

Маленькі читачі ознайомилися з основними пунктами Конвенції ООН «Про права дитини», дізнались, до чого призводить неповага до закону, про відповідальність для дітей згідно законодавства України та взяли участь у іграх «Ім’я дитини у родині», «Виконуємо свої обов’язки», «Знати ми повинні – ми в правах рівні».
Проглянувши відеоролики «Права людини починаються з прав дитини» та «Права казкових героїв у мультфільмах», користувачі бібліотеки зробили висновки про те, що життя кожного з них є найціннішим не лише для батьків, а й для держави, яка забезпечує розвинення і процвітання своїх юних мешканців.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: