У Конотопі влада намагається знайти спільну мову з перевізниками

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно депутат міської ради, голова комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, підприємництва, торгівлі та надання послуг Інна Пащенко провела зустріч з представниками перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування.

Про це повідомляє управління економіки міської ради.

На зустрічі обговорювались нагальні і важливі питання щодо організації пасажирських перевезень, які турбують мешканців міста та перевізників, а також намагалися знайти спосіб їх вирішення, який би влаштовував усіх.

Зокрема були розглянуті питання: дотримання водіями затверджених графіків руху, згідно паспортів маршрутів; забезпечення послугами з перевезення пасажирів у вихідні та святкові дні, слідкуванні за санітарним та технічним станом пасажирських транспортних засобів; етикою поведінки водіїв; відшкодування витрат перевізникам від перевезення пільгових категорій населення.

Також під час зустрічі було розглянуто конфлікт, що стався між водієм та пасажиром на міському автобусному маршруті №6 та набув суспільного резонансу в мережі Інтернет.

ФОП Мисюк І.В. доповів, що дійсно конфлікт мав місце в липні місяці та, що водія автобусу попереджено про недопустимість порушення правил надання послуг з перевезення пасажирів та проведено додатковий інструктаж щодо культури спілкування з пасажирами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: