У Конотопі визначили переможців спартакіади серед допризовників + ФОТО

Спорт, Суспільство | 16:20, 23.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно відділ міської ради у справах молоді та спорту разом з працівниками МЦФЗН «Спорт для всіх» та тренерами ДЮСШ М.Маміашвілі проводили спартакіаду допризовної молоді у якій брали участь юнаки 2001-2003 року народження.

Про це повідомляє відділ міської ради у справах молоді та спорту.

Спартакіада особисто-командна в якій юні спортсмени з різних навчальних закладів змагаються у різних спортивних дисциплінах, а саме: біг 100м, метання гранати Ф1, стрільба з пневматичної зброї, крос 1500м і підтягування на перекладині.

У змаганнях з стрільби з пневматичної зброї призові місця здобули: 3-е місце учень ЗОШ№12 Луценко Сергій, 2-м став представник ІПТКІСумДУ – Іванченко Дмитро, а перемогу здобув студент ПТ КІ СумДУ – Давиденко Владислав.

У змаганнях з метання гранати Ф1 3-е місце посів студент ПТКІСумДУ – Іванченко Дмитро, 2-е – учень з ЗОШ №5 – Гученко Денис, а перемогу здобув учень ДПТНЗ ВПУ – Касьян Володимир.

У змаганнях з бігу на 100 м 3-е місце посів учень ЗОШ №9 Олексенко Ілля , 2-е учень ЗОШ№10 Демидко Євгеній, а перемогу у цьому змаганні здобув учень ДПТНЗ ВПУ – Касьян Володимир.

У змаганнях з підтягування на перекладині 3-е місце Логвин Олександр учень ДПТНЗ ВПУ, 2-е Левченко Богдан учень ЗОШ№10, а перемогу здобув Косеннко Ілля учень ЗОШ№13.

У змаганнях з кросу на 1500 м: 3-е місце Чумаков Артем з ЗОШ №3, 2-е місце Олексенко Ілля учень ЗОШ №9, перемогу виборов Білан Даніїл студент ПТ КІ Сум ДУ.

У особистому заліку з 5 дисциплін бронзу отримав Олексенко Ілля учень ЗОШ №9, срібло отримав студент ПТКІ СумДу – Давиденко Владислав, а золото виборов Касьян Володимир учень ДПТНЗ Конотопське ВПУ.

У командному заліку призові місця розподілилися наступним чином: 3-е місце ЗОШ№9, яка набрала 3312 очок, 2-е місце команда ПТКІСумДУ з 3416 очками та переможцями у командному заліку стала команда ДПТНЗ «Конотопське ВПУ».

Переможці виступатимуть на обласній спартакіаді допризовної молоді, яка відбудеться 25-27 квітня у Сумах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: