У Конотопі виступив дует баяністів-віртуозів

Культура | 17:00, 1.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

28 лютого у дитячій музичній школі №1 відбувся концерт дуету баяністів у складі Вячеслава Цибульняка та Олексія Вячесенка.

Обидва музиканти є студентами Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університет імені Антона Макаренка, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Баяністи Вячеслав Цибульняк та Олексій Вячесенко – вихованці Заслуженого працівника культури України, доцента кафедри музично-інструментального виконавства Павла Зуєва.

Учні, викладачі та гості почули багато прекрасних композицій для баянного виконання різної технічної і музичної складності, широкої жанрової палітри від європейської та української класики до сучасної творів. За годину вишуканої музики і віртуозного виконання вдячні слухачі нагороджували виконавців бурхливими оплесками – повідомляється на фейсбук-сторінці відділу культури та туризму Конотопської міської ради.

До слова, Вячеслав Цибульняк – випускник дитячої музичної школи №1. То ж його виступ став для нинішніх вихованців закладу чудовим стимулом до більш сумлінного навчання музичному мистецтву.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: