У Конотопі відзначили День спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя

Пам'ять, Суспільство | 17:13, 26.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Протягом дня з нагоди пам`ятної дати та в знак солідарності у місті звучить гімн кримськотатарського народу, на адмінбудівлі Конотопської міської ради поряд із Державним Прапором України майорить прапор кримськотатарського народу.
У Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського відбувся тематичний захід з нагоди відзачення пам`ятної дати з історії сучасної України за участі конотопських учнів, представників громадськості. Під час заходу науковий співробітник музею Шаміль Акічев розповів про історію створення Криму, формування кримсько-татарського народу як нації, про його геноцид сталінськими та фашистськими окупантами, про споконвічну боротьбу кримських татар за їх волю, незалежність та національну ідентичність.
Важкими були і спогади вчительки Конотопської загальноосвітньої школи № 2 Алли Буралієвої – Кадировової (Аліде Кабу Кадировна) з розповіді її матері, уродженки Криму, про депортацію кримських татар у 1944 р. Вочевидь, український народ близький кримськотатарському народові, бо ми у своїй боротьбі за волю, незалежність і свободу єдині, і тому ця пам`ятна дата є дійсно визначною і вкрай актуальною сьогодні для кожного кримського татарина, для кожного українця.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: