У Конотопі відшумів «STEP UP-2018» + фото

Конкурс, Культура | 16:15, 12.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

10 лютого у міському будинку культури «Сучасник», за підтримки спілки громадських організацій спортивного танцю України, Всеукраїнської асоціації танців «Dance Ua» та школи сучасного та естрадного танцю «Step Up», відбулися всеукраїнські змагання з усіх напрямків сучасного та естрадного танцю «STEP UP-2018».

Про це повідомляється на сторінці БК у Фейсбук.

Організаторами змагань виступили Наталія Прокопець та Тетяна Грищенко.Захід розпочався марш-парадом учасників.

Цьогоріч у конкурсних випробуваннях взяли участь десять колективів з чотирьох міст України: колектив сучасного танцю «La Style», керівник Тетяна Грищенко (Конотоп), колектив сучасного танцю «Едельвейс», керівник Наталія Прокопець (Конотоп), колектив з брейк дансу «Keep Moving crew», керівник Євгеній Смирнов (Конотоп), хореографічний колектив сучасного танцю «Сузір’я», керівники Ірина та Олена Корольови (Конотоп), «Школа танцю Сергія Костецького», керівник Сергій Костецький – переможець трьох телевізійних проектів «Танці з зірками» (Київ), студія сучасного танцю «АРТ-Україна», керівник Гліб Григор’єв (Київ), студія сучасного танцю «SavRockS», керівник Назар Савчук, «SavRocks2», керівник Андрій Рудак (Київ), ансамбль сучасного танцю «Lets’Go», керівник Сергій Коваленко (Шостка), спортивна школа «Свема», керівник Максим Герасименко (Шостка), студія танцю «Dream & dens studio», керівник Анна Наконечна (Буча).

Загалом у Всеукраїнських змаганнях з усіх напрямків сучасного та естрадного танцю «STEP UP-2018» взяло участь більш ніж двісті учасників.

Виступи конкурсантів оцінювало досвідчене журі на чолі з головним суддею змагань, тренером телевізійних проектів «Фабрика зірок», «Танцюю для тебе», «Танці з зірками», президентом Всеукраїнської асоціації танців «Dance Ua» – Глібом Григор’євим.

До початку змагань з вітальним словом виступила начальник відділу культури і туризму Олена Шинкаренко. Також на заході були присутні начальник відділу у справах молоді і спорту Олександр Книжник та депутат Конотопської міської ради Віталій Гланц.

Після спільного виконання Гімну України розпочалася боротьба за першість. На паркеті від драйву та енергії було жарко, адже кожен учасник виступив гідно у свої віковій категорії. Також цього року в перше відбулися батли між bi-boys під авторську музику Гліба Григор’єва.

По закінченню змагань кожен зі спортсменів отримав нагородну продукцію, солодкі призи, а кращі з кращих – дипломи, медалі та кубки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: