У Конотопі відомий дослідник розповів про свої напрацювання

Суспільство | 10:03, 6.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

5 грудня 2018 року в міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулась творча зустріч з дослідником, уродженцем Сумщини, Заслуженим юристом України Миколою Герасименком, який презентував мешканцям нашого міста власні напрацювання та книги, видані Українським інститутом національної пам’яті, які дають змогу дослідити трагічні сторінки національно-визвольного руху, політичних репресій, а також, найжахливішої за масштабами трагедії – Голодомору 1932-1933 років.

З вітальним словом до присутніх звернулись секретар міської ради Тетяна Сизон та народний депутат України Ігор Молоток, які зазначили на важливості дослідження і висвітлення історичного минулого нашої держави для патріотичного виховання мешканців міста.

Микола Михайлович розповів присутнім про свою кропітку працю в архівах задля того, щоб наші сучасники дізнались правду, яка сторіччями замовчувалась. На згадку про творчу зустріч Микола Михайлович подарував місцевим бібліотекам, музею та військовим частинам добірки літератури, що допоможуть читачам більш детально дізнатись про історію становлення української держави.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: