У Конотопі відкриють нові трамвайні маршрути?

Місто, Транспорт | 11:45, 19.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Артем Семеніхін записав відеозвернення, в якому розповів про плани відкрити у Конотопі четвертий та п’ятий трамвайні маршрути. За його словами, в перспективі — ще й шостий маршрут.

#Конотоп_розвивається!)В Конотопі плануємо відкрити 4-й і 5-й трамвайні маршрути (КВРЗ-Житломасив, КВРЗ-Загребелля), а в перспективі і шостий маршрут (КВРЗ-Порт)!#ВО_Свобода #Артем_Семеніхін!)

Опубліковано Артем Семеніхін – міський голова Конотопа Вівторок, 17 грудня 2019 р.

Новими маршрутами планують з’єднати селище КВРЗ із «Загребеллям» та «Житломасивом».

Директор «Конотопського трамвайного управління» Григорій Хоменко зазначає, що завдання «продумати створення четвертого та п’ятого маршруту» міський голова поставив йому ще 2016 року. За його словами, це завдання обговорювали з колективом КТУ — колектив підтримав.

«Четвертий маршрут буде проходити від селища КВРЗ до «Загребелля», а п’ятий — від КВРЗ до «Житлового масиву» <…> Там потрібно поставити, грубо кажучи, чотири стрілки та замінити трохи рейок та шпал», — заявив міський голова.

У перспективі планують створити шостий маршрут: від КВРЗ до району «Порт».

Артем Семеніхін сказав, що винесе пропозицію передбачити у бюджеті кошти на відповідні роботи на майбутню сесію міської ради. Зазначає, що готовий йти на компроміси з депкорпусом, щоб найближчі тижні або місяці побудувати нові маршрути.

У нас є ресурси на ці маршрути, але немає коштів на те, щоб покласти колії. У цьому головна проблема, — повідомила у коментарі Конотоп.City голова профспілки трамвайного управління Наталія Кузько.

Джерело: konotop.city

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: