У Конотопі відкриється знаменита виставка “Майдан: простір творчості”

 Поділитися

Поділитися в

23 квітня 2019 року о 14.30 у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбудеться відкриття виставки студентських робіт “Майдан: простір творчості”.

Про це повідомляє відділ культури міської ради.

Після експонування в Києві, Одесі, Мелітополі, Хмельницькому, Львові та Дніпрі 74 роботи студентів-дизайнерів, робота над якими припала на революційний час та речі з Майдану мандрують до Конотопа в Конотопський міський краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського.

“Майдан: простір творчості” відбувається завдяки партнерству Національного музею Революції Гідності, Українського інституту національної пам’яті, Навчально-творчої майстерні графічного дизайну професора Віталія Шості та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Конотопської міської ради, відділу культури і туризму Конотопської міської ради та Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського.

Виставка експонуватиметься на базі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського (вул.Садова, 2) щодня з 8.00 до 17.00 з 23.04.2019 по 02.06.2019.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: