У Конотопі відкрився фестиваль колекцій “Природа навколо нас”

 Поділитися

Поділитися в

У міському краєзнавчому музеї відбулось відкриття ІІ міського фестивалю учнівських та родинних колекцій «Природа навколо нас». Про це повідомляє відділ культури та туризму Конотопської міської ради.

9 лютого 2018 року в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського відбулось відкриття ІІ міського фестивалю учнівських та родинних колекцій «Природа навколо нас». Головною темою фестивалю є популяризація знань про рідне довкілля, виховання любові до природи, залучення учнів до дослідницької та природоохоронної роботи, формування вмінь і навичок по створенню колекції».

За поданими заявками у конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів міста і регіону. Чудовим доповненням заходу стала презентацією колекції одягу дитячої школи мистецтв на природничу тематику «Дивна квітка».

По закінченні відкриття фестивалю гості оглянули представлені у великій виставковій залі музею колекції, а для учасників фестивалю була проведена екскурсія по експозиції краєзнавчого музею.

Усі бажаючі до 16 лютого можуть переглянути природничі колекції у міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: