У Конотопі відкрили першу поліцейську станцію + ФОТО

Поліція, Суспільство | 17:31, 17.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Стація обслуговуватиме три мікрорайони міста та сприятиме поліпшенню безпеки громадян, які проживають на території обслуговування.
Розташована вона у приміщенні колишнього підрозділу ДАІ по вул. Вирівській. У приміщенні облаштовано три службові кабінети: для дільничного офіцера поліції, інспектора з ювенальної превенції та працівника відділу реагування патрульної поліції. Тут щодня чергуватимуть правоохоронці, і сюди ж мешканці звертатимуться в разі потреби.
Новостворена поліцейська станція обслуговуватиме три мікрорайони міста: Житловий масив, «Куба» та Загребелля. Це переважно приватний сектор, мешканці якого – люди похилого віку, – говорить Сергій Забозлаєв, начальник Конотопського районного відділу поліції. – Тож, створення такої станції полегшить їм доступ до поліцейських послуг, а також сприятиме покращенню безпекової ситуації на зазначеній території обслуговування.
Також керівник Конотопської поліції, на символічних урочистостях з нагоди відкриття станції, наголосив, що вона є першою у черзі інших поліцейських станцій, запланованих до створення та введення в дію у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» і її створення сприятиме подальшій тісній комунікації поліції та громади у реалізації спільних безпекових програм та проєктів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: