У Конотопі відключили опалення, мер збирає позачергову сесію + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі відключли опалення у центральній частині міста. Причина, як пояснив мер Конотопа Артем Семеніхін у своєму відеозверненні, полягає у тому, що Уряд відповідною постановою затвердив своєрідну “передплату” за газ, яку повинні вносити тепопостачаючі організації, щоб отремати необхідні ліміти.

Зокрема, конотопський “Теплогарант” має наразі заплатити 9 млн. грн. Населення, як повідомив мер, заборгувало за опалення більше 30 млн. грн.

Мер закликає депутатів прийти на позачергову сесію, щоби виділити кошти для “Теплогаранту”. Також запрошує мешканців міста прийти під стіни міської ради з тим, аби депутати проголосували за виділення коштів.

Конотопська міська рада звертає увагу депутатів Конотопської міської ради та громади міста, що відповідно до розпорядження міського голови від 04.04.2018 №56-ОД «Про скликання позачергової двадцять шостої сесії Конотопської міської ради сьомого скликання», з метою забезпечення безперебійного постачання тепла в оселі мешканців, лікарні і навчальні заклади міста, стабільної роботи всієї галузі житлово-комунального господарства, недопущення порушень Земельного кодексу України 05 квітня 2018 року о 9.00 скликається позачергова двадцять шоста сесія Конотопської міської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії виносяться питання:

1)Питання відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

2)Про затвердження міських цільових програм соціально-економічного та культурного розвитку.

3)Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м.Конотопа на 2018 рік.

4)Про міський бюджет на 2018 рік.

5)Про надання поворотної фінансової допомоги КП «Теплогарант».

6)Інші питання.

Засідання профільних постійних комісій відбудуться 05.04.2018 о 8.00.

З метою порятунку міста Конотоп оголошую завтра, 5 квітня о 9:00 в приміщенні КМР, позачергову сесію міськради!Запрошую всіх депутатів і небайдужих Конотопців прийти!

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою 4 квітня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: