У Конотопі відбувся тренінг для потенційних авторів проектів громадського бюджету

 Поділитися

Поділитися в

24 травня  у міській раді відбувся тренінг для потенційних авторів проектів громадського бюджету «Громадський бюджет: як автору ефективно спланувати проект».
У рамках першої частини тренінгу заступник начальника управління економіки Олена Коваленко ознайомила учасників з ключовими умовами та принципами громадського бюджету міста; начальник фінансового управління Валентина Кошевецька розповіла про основні аспекти бюджетного процесу.
Під час другої частини тренінгу учасники одержали практичні поради щодо заповнення кожного розділу бланку-заявки та роботи у електронній системі «Громадський бюджет» від начальника інвестиційного відділу управління економіки Анастасії Загородньої.
«Приємно відзначити, що громадський бюджет викликав інтерес у громадського активу та мешканців міста. Сподіваємося одержати багато цікавих проектів», – Олена Коваленко.
Прийом проектів триватиме до 18 липня. У разі виникнення запитань усі бажаючі можуть звернутися до пункту супроводу громадського бюджету: м. Конотоп, проспект Миру, 8, каб. №400-401, 6 61 66,
e-mail: [email protected]

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: