У Конотопі відбувся семінар із страховим активом регіону

 Поділитися

Поділитися в

У великій залі Конотопської РДА відбувся семінар з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування України для головних бухгалтерів, бухгалтерів по нарахуванню заробітної плати, голів комісій (уповноважених) із соціального страхування, проведений фахівцями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, його Конотопського відділення. Інформує прес-служба Конотопської РДА.

Начальник Конотопського відділення Галина ЛИСТОПАД повідомила присутніх про високий рівень захворюванності по м.Конотоп та району. Назвала показники захворюваності в регіоні у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а також у порівнянні з іншими районами області.

Заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Світлана Мороз наголосила, що управлінням Фонду соціального страхування України спільно з управлінням охорони здоров’я у Сумській області розроблені та впроваджуються в життя організаційні заходи щодо налагодження співпраці з територіальними лікувально-профілактичними закладами для здійснення ефективного контролю за видатками на матеріальне забезпечення, зокрема, в частині обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності. Пріоритетним напрямом роботи визначено роботу на упередження зловживань і неправомірного використання коштів Фонду.

Завідувач сектору перевірки обгрунтованості видачі листків непрацездатності Сумського відділення Наталія Зарицька зосередила увагу на недопущенні можливих зловживань з приводу перебування по тимчасовій непрацездатності. Розповіла про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб, про порядок заповнення листків непрацездатності. Підняла питання покращення та відновлення здоров’я застрахованих осіб через направлення їх у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України.

Головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління Яна Харченко розповіла про обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, про нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Пройшло активне обговорення питань, що стосуються загальнообов’язкового соціального страхування. Учасникам зібрання видані методичні рекомендації щодо оформлення медичної документації з метою надання застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: