У Конотопі відбувся круглий стіл, присвячений темі безпритульних тварин

Суспільство | 10:21, 20.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Днями у Конотопі відбувся круглий стіл «Безпритульні тварини на вулицях Конотопа: вирішуємо проблему громадою». На заході були присутні як місцеві зоозахисники, так і гості з інших міст – активісти громадських об’єднань, створених для захисту прав тварин.

За словами віце-президента Асоціації зоозахисних організацій України Марини Суркової, проблема регулювання чисельності безпритульних тварин повинна вирішуватись комплексно. Мають проводитися як просвітницькі заходи серед населення, так і активно запроваджуватися метод “відлов-стерилізація-вакцинація-повернення”, а також пільгова стерилізація власницьких тварин та інше.

Як зазначила під час зустрічі директор Центру порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин «Добрий Дім» Ірина Подвойська: стерилізація чотирилапих безхатьків – гуманний метод, який до того ж вартує майже у два раза дешевше за фізичне знищення вуличних тварин, практика якого, на жаль, і досі збереглася у деяких населених пунктах.

А вже вакциновані, стерилізовані та кліпсовані тварини, будуть виконувати функції “санітарів конотопських вулиць” та не допускати на територію міста диких тварин, зокрема лисиць, які є природним джерелом сказу.

Детальніше про перебіг зустрічі – дивіться у сюжеті ТРО “Кон-такт”.

У результаті діалогу представники місцевої влади, активісти конотопської ГО “Друзі тварин” та представниці зоозахисних організацій з інших міст дійшли висновку, що у Конотопі необхідне впровадження програми регулювання чисельності безпритульних тварин методом стерилізації, а також прийняття правил утримання домашніх тварин та облаштування пункту стерилізації та адопції.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: