У Конотопі відбулося засідання школи педагогічної адаптації

Освіта | 11:15, 2.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

«Старт освітньої реформи. Шляхи реалізації завдань Нової української школи» – саме про це йшла мова під час засідання міської школи педагогічної адаптації, що відбулася на базі Конотопської СШ №3.
Під час засідання було акцентовано увагу молодих фахівців на основних напрямках освітньої реформи, ознайомлено педагогів з методичними напрацюваннями закладу на шляху реалізації завдань НУШ, методикою використання наборів «6 цеглинок LEGO» та «Lego Play box» в освітньому процесі початкової школи.
Молоді вчителі відвідали показові уроки у педагогів закладу: урок англійської мови в 1-Б класі вчителя англійської мови В. М. Банько , урок математики в 2-В класі вчителя початкових класів Т.І. Собори , урок геометрії в 8-Б класі вчителя математики вищої категорії С.П. Дорогої , обговорили переглянуті уроки досвідчених педагогів школи.

На засідання було запрошено В.О. Дрофу , координатора освітніх програм «Конотопський ІТ-кластер», тренера програми «Демократична школа», яка ознайомила всіх присутніх на засіданні з методиками використання наборів «6 цеглинок LEGO» та «Lego Play box» для формування ключових компетентностей учнів початкових класів.

comments powered by HyperComments