У Конотопі відбулося свято музики

Культура, Місто | 15:27, 10.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

7 грудня 2018 року в Конотопській дитячій музичній школі №1 для мешканців міста відбувся чудовий загальношкільний захід «Від класики до сучасності».

В концерті брали участь кращі колективи школи – хор учнів старших класів (керівник Галина Домніцен), дитячий оркестр «Гармоніка»(керівник Олена Чуприна), ансамбль гітаристів «Експромт» (керівник Наталія Короленко), ансамбль скрипалів «Квітограй» (керівник Вікторія Чельцова).

На високому емоційному підйомі виступили солісти-інструменталісти Олександр Кисельов та Віолетта Калашнікова (викладач Марія Григорець), Катерина Журавель та Софія Лисенко (викладач Вікторія Чельцова), Георгій Яременко (викладач Борис Костюченко), Софія Кравцова (викладач Оксана Дворянкіна), Данило Плоцьких (викладач Світлана Локтіонова), Олександр Гриневич (викладач Тетяна Клименко) та солісти-вокалісти Валерія Омельченко (викладач Тетяна Цимбал) та Серафіма Кожевнікова (викладач Наталія Карпенко-Вергуляс).

Як завжди діти яскраво виступали в фортепіанних ансамблях – Крістіна Прокопенко та Анна Майборода (викладач Тетяна Макарчук), Анастасія Мусієнко та Олена Шевченко (викладач Світлана Локтіонова), Ілона Задесенська та Марія Пономаренко (викладачі Наталія Любимова, Наталія Череднікова), Тетяна Новікова та Вероніка Бурдавіцина (викладачі Тетяна Макарчук, Оксана Дворянкіна), Данило Плоцьких та Олександр Гриневич  (викладачі Світлана Локтіонова, Тетяна Клименко).

До уваги слухачів прозвучали «Vieni, vieni o mio dilletto» Антоніо Вівальді, «Канон» Йоганна Пахельбеля, «Арія» Георга Генделя у виконанні викладачів Наталії Карпенко-Вергуляс, Тетяни Максимовської та ансамблю скрипалів «Ренесанс».

У виконанні ансамблю бандуристів «Зорецвіт» (керівник Наталія Короленко) чудово прозвучала пісня «Любов» Сергія Фоменко. Ансамбль «Дивертисмент» (керівник Олександр Єрьомін) з успіхом виконав «Парад Південної вулиці» та разом з вокальним дуетом «Неокласік» – «Баладу про дві скрипки» Володимира Івасюка.
Музика! Хто не був зачарований нею і не згадує її як своє дитинство, свою юність, своє бажання бути красивим, ніжним, сильним. Музика завжди співзвучна душі людини, яка збагачує і відкриває двері у світ прекрасного. Це чудовий і тонкий засіб залучення до добра, краси, людяності.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: