У Конотопі відбулася лайт-версія сесії без голосування за бюджетні питання

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі на засідання 25-ї сесії 1 березня прийшло 30 депутатів з 36. Трансляцію зібрання у прямому ефірі вів місцевий блогер Генадій Тарасенко.

За 3 години роботи представники  депутського корпусу проголосували за комплекс земельних питань, визначилися зі складом комісії, яка вирішуватиме, в якому банку відкриють депозитний рахунок для зберігання тимчасово вільних коштів з міського бюджету, а також дали згоду на проведення овердрафту КП “Водоканал” та КРЕП “Центральний”.

Варто зауважити, що чималий перелік проектів рішень розглядався вибірково. З незрозумілих причин – блокувалася робота з розгляду бюджетних питань.  Їх частина депутатів розглядати відмовлялася.

Врешті решт, коли депутати не підтримали проект рішення про надання дозволу КП «Водоканал» на участь у грантовій програмі – міський голова звинуватив народних обранців у тому, що вони «не хочуть голосувати за розвиток міста» і неочікувано оголосив про закриття пленарного засідання.

При цьому на адресу опозиційної частини депутатського корпусу від мера також пролунали також закиди, що останні, паралізують роботу міста і ухиляються від своїх безпосередніх обов’язків, дозволяючи собі посеред сесійного засідання “виймати картки і ігнорувати голосування”

Дату чергового засідання сесії міський голова не повідомив.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: