У Конотопі пройде благодійна акція під гаслом «Дитяче серденько – живи!»

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі  стартувала ХІV Всеукраїнська акція благодійного фонду «Серце до Серця», яка триватиме з 1 по 30 квітня 2019 року.  Цьогоріч захід проходить під гаслом «Дитяче серденько, живи!» зі збором коштів для дітей з проблемами серця. Метою збору цьогоріч є  придбання медичного обладнання для кардіологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Всі охочі можуть  долучитися до доброї справи, зробивши пожертви у скриньки з символіку благодійного фонду “Серце до серця”, розміщені у  закладах освіти, охорони здоров’я, магазинах, кафе та приватних підприємствах  міста, або передавши волонтерам під час проведення масових заходів.

Крім того, небайдужі громадяни можуть перерахувати кошти на рахунок для благодійних внесків: Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КРЕДОБАНК», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.
Найменування платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання для Сумської області». При бажанні благодійники можуть перераховувати гроші онлайн зайшовши на офіційний сайт фонду «Серце до серця».

Нагадаємо, що торік Сумська область у період проведення акції «Почуй світ!» зібрала 366 030,17 гривень. На які  придбано та передано у кабінет сурдології обласної дитячої лікарні: імпедансний аудіометр AT235 (ліцензія h), зонди логопедичні для постановки звуків, набір вушних інструментів по Гартману, 8 слухових апаратів, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: