У Конотопі вандали знову зламали ворота на спортивний майданчик

Місто | 11:17, 22.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про безсовісний вчинок повідомляє міський центр фізичного здоров’я населення “ Спорт для всіх ” Конотопської міської ради на своїй сторінці у мережі Facebook.

Міським центром фізичного здоров’я населення  “Спорт для всіх”  Конотопської міської ради були встановлені вхідні ворота на спортивний майданчик по вул. Генерала Тхора,61/а для зручного заняття фізичною культурою та спортом.

Але, 20 травня,  невідомими вдруге були пошкоджені вхідні металеві ворота на спортивному майданчику по вул. Генерала Тхора,61/а. Дана ситуація, яка склалася дуже негативно впливає на роботу міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх ” та заважає стабільній його роботі, складає загрозу для дітей та молоді які займаються на цьому спортивному майданчику.
Тож у чергове повертаємось до питання особистої культури містян, дорослих чи підлітків, – наразі не відомо, хто ламає та псує майно. Але порядок у місті – спільна справа!
Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради звертається до мешканців міста. Будьте людьми, і не руйнуйте те, що робиться для Вас! – йдеться у дописі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: