У Конотопі учні опановували елементи кольоротерапії + ФОТО

Культура, Наші діти | 17:00, 18.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у рамках міського фестивалю педагогічної творчості в художній школі було презентовано проект стем-освіти “Кольоровий настрій”.

Про це повідомляє Конотопська дитяча художня школа.

До участі у проекті, координатором та керівником якого виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Боярчук, залучено учнів 5-6 класів ДХШ, психолога кабінету ПМПК.

Метою проекту є формування в учнів необхідних знань, умінь та навичок щодо використання елементів кольоротерапії у повсякденному житті; розвиток естетичного світосприйняття та залучення учнів до активного громадського життя у рамках проекту.

Усі учасники проекту мали змогу ознайомитися з впливом кольору на самопочуття, фізіологію людини, методами активізації діяльності органів і систем за допомогою кольоротерапії.

Очікуванні результати: підвищення продуктивності навчально-виховного процесу; оформлення шкільного інтер’єру; покращення психологічного мікроклімату в школі.

Результатом роботи учнів стало створення зони відпочинку на першому поверсі школи біля кабінету ПМПК.

Юні відвідувачі психолога матимуть змогу насолоджуватися яскравими, позитивними малюнками, повторювати кольори, рахувати, порівнювати, відшукувати на малюнках різні об’єкти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: