У Конотопі учасникам АТО та членам їх сімей надали матеріальну допомогу на оплату “комуналки”, проїзду та інші нагальні потреби

Суспільство | 12:00, 14.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

За 2 місяці 2018 року з міського бюджету учасникам АТО та членам їх сімей, а також військовослужбовцям строкової служби та контрактникам виплачено 263 тисячі гривень матеріальної допомоги. Загалом підтримку гривнею надали 148 особам.

Про це повідомляють в управлінні соціального захисту населення Конотопської міської ради.

Зокрема, 11 членів сімей учасників АТО отримали разову виплату для компенсації витрат на оплату ЖКП у розмірі 1000 гривень, 90 учасників АТО отримали компенсацію вартості квитків за проїзд автомобільним та залізничним транспортом у міжобласному та міжміському сполученні.

Також була надана матеріальна допомога за виготовлення землевпорядної документації для індивідуального будівництва та щомісячна допомога на неповнолітніх дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків в АТО.

Крім цього, по 5 тисяч гривень отримали постраждалі учасники АТО, особи, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом та призовники на строкову військову службу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: