У Конотопі у футзальних баталіях між “Локомотивом” та вінницьким “Енергетиком” перемогла дружба + ФОТО

Спорт | 14:00, 12.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

На вихідних у спортивному залі Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Г. Гуляницького пройшла 1/8 чемпіонату України з футзалу (ІІ ліга).

Про це повідомляє відділ у справах молоді та спорту міської ради.

Місцева команда «Локомотив» приймала команду «Енергетик» з Вінниці.

Матч був дуже напружений та насичений цікавими моментами. Рахунок у першому таймі відкрили гості та постійно перебували у нападі.

Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь «Енергетиків».

У другому таймі «Локомотив» переглянув свою стратегію та почав активно атакувати ворота суперника.

У середині другого тайму рахунок складав 5:2 на користь «Енергетика» та футболісти з команди «Локомотив» зібралися та здійснили майже не можливе –  за п’ять останніх хвилин забили 3 голи чим і зрівняли рахунок.

Результат матчу ФК «Локомотив» – ФК «Енергетик» 5:5.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.