У Конотопі тарифи на тепло одні з найвищих + інфографіка

 Поділитися

Поділитися в

Деякі органи місцевого самоврядування встановлюють необґрунтовано завищені тарифи на тепло для населення. Про це повідомляє news.finance.ua з посиланням на НКРЕКП.

“Після проведення тарифної децентралізації повноваження зі встановлення тарифів частини суб’єктів господарювання, які не підпадають під критерії ліцензування НКРЕКП, перейшли до місцевих органів влади. Отримавши такі повноваження, деякі органи місцевого самоврядування почали встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги значно вищі, ніж раніше встановлювала НКРЕКП”, – йдеться в повідомленні.

У Комісії зазначили, що коли регулятор встановлював тарифи на тепло, то ці органи місцевого самоврядування тиснули на НКРЕКП, а саме – накладали мораторій на підвищення тарифів, намагалися притягнути до кримінальної відповідальності голову і членів Комісії тощо.

“Однак, як показують приклади, в разі встановлення тарифу самим органом місцевого самоврядування ці тарифи значно зросли. Це в свою чергу підтверджує думку про непослідовність і популістські дії деяких органів місцевого самоврядування в питаннях обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги по відношенню до Регулятора”, – звернули увагу в НКРЕКП.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: