У Конотопі судитимуть виробників сурогатного алкоголю

Кримінал | 13:42, 24.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі постануть перед судом організатори підпільного виробництва фальсифікованого алкоголю. Організатори нелегального бізнесу з виготовлення та реалізації сурогантної горілки визнали свою провину.

Нагадаємо, 9 лютого 2018 року співробітники податкової міліції викрили нелегальний склад. Розслідуючи цю справу, вийшли і на організаторів підпільного цеху. Зокрема, було встановлено двох жителів м. Конотоп, які домовилися спільно здійснювати незаконне виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Для цього вони організували підпільний цех, в якому використовувалося обладнання, що забезпечує масове виробництво алкоголю. Фальсифікат виготовлявся шляхом розбавлення спирту з водою без дотримання санітарних норм, стандартів, правил гігієни.

Крім того, у вересні 2017 року, з метою незаконного виготовлення підакцизних товарів фігуранти придбали 8,6 тис. пляшок спиртовмісної рідини ємністю 5 літрів кожна, яка маркована як рідина для омивання лобового скла автомобілів взимку. Зазначені спиртовмісні рідини зберігалися в нежилому приміщенні, розташованому в м. Конотоп, були виявлені та вилучені співробітниками податкової міліції.

Також у лютому 2018 року фігуранти замовили через Інтернет з метою подальшого збуту незаконно виготовлені алкогольні напої в тетрапаках без марок акцизного податку.

За результатами обшуку нежитлових приміщень, де знаходився підпільний цех, вилучено: 11 650 л спиртовмісної рідини, розлитої в пластикові пляшки та пластмасові бочки, порожню пластикову тару та обладнання.

На вилучене майно рішенням суду накладено арешт. Зараз кримінальне провадження щодо винних осіб до угоди про визнання вини направлено в Конотопський районний суд Сумської області.

Джерело – “Сумські дебати”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: