У Конотопі студенти провели благодійний концерт, щоби підтримати товариша, який бореться з онкологією + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 27 листопада у нашому місті студенти Політехнічного технікуму КІ СумДУ за ініціативи громадської організації «Молодіжна організація студентів «Новий час», студентів та педагогів Політеху відбувся благодійний концерт «Надія на життя» на підтримку студента 4-го курсу Костянтина Дяченка, в якого наприкінці літа лікарі виявили онкологічну хворобу.

“Навіть без роздумів, на прохання взяти участь у благодійному концерті відгукнулися виконавці та колективи навчальних закладів міста”, – розповідають організатори.

Благодійний концерт став стартовою платформою для збору коштів на лікування юнака. Інформація про необхідність допомоги поширилася містом через ЗМІ ( газети, радіо, телебачення) та соціальні мережі. На банківський рахунок мами студента Петрушенко Н.М. щодня перераховують кошти прості небайдужі люди.

Усього під час благодійного концерту були зібрані кошти у сумі 46629 грн. (сорок шість тисяч шістсот двадцять дев’ять гривень), які одразу були передані мамі Костянтина.

Ви маєте можливість долучитися до доброї справи та перерахувати благодійну допомогу на картку мами Петрушенко Наталії Михайлівни. Номер картки:5168 7422 1545 9664.

Джерело: http://sumypost.com

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: